Δόξα Πενταλόφου-ΑΠΕ. Λαγκαδά 1-0(vid)

Δόξα Πενταλόφου-ΑΠΕ. Λαγκαδά 1-0. Δεν μας δικαίωσε το θέαμα που παρακολουθήσαμε στον Πεντάλοφο μεταξύ τις τοπικής Δόξα και τις ΑΠΕ.Λαγκαδά.

Έγινε ένα δυνατό παιχνίδι με πολλές προσωπικές μονομαχίες μερικές φορές και σκληρό με λίγες φάσεις και με πολλές λάθος μεταβιβάσεις των ποδοσφαιριστών, στοιχεία που δεν ικανοποίησαν τους αρκετούς φιλάθλους που βρέθηκαν στο γήπεδο.Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι και άνοιξαν το σκορ στο 23′ ένα με αυτογκόλ του Ντινιώτη που έμελλε να είναι και το τελικό αποτέλεσμα.Στο δεύτερο ημίχρονο η ΑΠΕΛ ανέβασε την απόδοση τις χωρίς όμως να απειλήσει ουσιαστικά εκτός από ένα χαμένο τετ α τετ (ξεκίνησε από καθαρή θέση οφσάιντ).Μεγάλη ευκαιρία και για τους γηπεδούχους να κλειδώσουν την νίκη σε μοναδικό τετ α τετ του Βακουφάρη.Δείτε τις καλύτερες στιγμές