ΠΟ.Μαλακοπής-Ομόνοια Σίνδου 3-3(vid)

ΠΟ.Μαλακοπής-Ομόνοια Σίνδου 3-3. Ένα σπουδαίο παιχνίδι είχαμε την τύχη να παρακολουθήσουμε σήμερα στο πλαστικό τις Πυλαίας
ανάμεσα στην τοπική ομάδα ΠΟ.Μαλακοπής και τις Ομόνοιας Σίνδου.

Δυστυχώς όμως ήταν πολύ λίγοι οι φίλαθλοι που παραβρέθηκαν για να δουν το συγκεκριμένο παιχνίδι.
Νωρίς άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους αλλά και γρήγορα έγινε η ανατροπή στο σκορ
για τους φιλοξενούμενους 1-2.

Από εκτέλεση κόρνερ και μεγάλη αδράνεια των αμυντικών τις Ομόνοιας προήλθε η ισοφάριση 2-2.
Σκορ ημιχρόνου.Και το δεύτερο ημίχρονο έκρυβε πολλές συγκινήσεις καθώς η Ομόνοια Σίνδου
πήρε και πάλι το προβάδισμα στο σκορ 2-3,

για να ισοφαρίσουν οι γηπεδούχοι με απ ευθείας εκτέλεση φάουλ 3-3.Μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο η μπάλα πήγαινε πάνω κάτω δημιουργώντας αρκετές ευκαιρίες και για τις δυο ομάδες.

Τα γκολ τις Ομόνοιας πέτυχαν οι Ελτι Νασούφι-Αν.Παναγιώτου-Ν.Τσιαβδάρης.

Κορυφαίος τις συνάντησης:Ο ALDI KOPACI

Σχόλιο του kampanianews:Δίκαιο το αποτέλεσμα είδαμε πολύ καλό ποδόσφαιρο από δυο πολύ καλές ομάδες. Δείτε τις καλύτερες στιγμές