Επιτέλους νίκη για τον Αξιό Ανατολικού

Επιτέλους νίκη για τον Αξιό Ανατολικού επί ενός δύσκολου αντιπάλου με σκορ 1-0. Νίκη μετά από 9 αγωνιστικές πέτυχε ο Αξιός και βλέπει κάποιες ελπίδες στα play out.

Το μοναδικό γκολ της συνάντησης πέτυχε ο Δελλής ένα λεπτό πριν την λήξη του ημιχρόνου.
Το βέβαιο είναι ότι έχουν της δυνατότητες να πετύχουν την παραμονή αρκεί να το πιστέψουν οι Βαλμαδιώτες και να υπάρξει συσπείρωση γύρο από την ομάδα, ποτέ δεν είναι αργά έχει ακόμη πέντε αγωνιστικές για όλα είναι ικανοί.
Αξιός Ανατολικού: Γεωργόπουλος, Κόντι, Καραμπάσης, Σαχίνης Α, Τζιόλας, Τανούρκας, Δελλής, Τσιφλιτζής, Γκόλτσης, Κελέσης, Αετόπουλος.
Δόξα Αγ.Παύλου: Γκιουμετάρογλου, Αλεξιάδης, Μουμτζής, Πλακίδας, Λιόλιος, Μουζακίδης, Μεταλίδης, Γκρόμπαι, Κατεμίδης, Κοτρότσος, Αδαμίδης.