Ομόνοια Σίνδου-ΠΟ Μαλακοπής 3-0(vid)

Ομόνοια Σίνδου-ΠΟ Μαλακοπής 3-0. Εύκολο απόγευμα για τους ποδοσφαιριστές τις Ομόνοιας Σίνδου και το απόλυτο πλεονέκτημα για την συνέχεια
των play of αφού ξεπέρασε και το τελευταίο εμπόδιο με μεγάλη επιτυχία καθώς κέρδισε την ομάδα
ΠΟ Μαλακοπής με το ευρύ 3-0.

Σκορ που θα μπορούσε να ήταν και μεγαλύτερο αν οι επιθετικοί τις Ομόνοιας ήταν ποιο προσεκτικοί στην τελική πάσα.Νωρίς άνοιξε το σκορ η γηπεδούχος με τον ΑΝ.Παναγιώτη. Σε ολόκληρο το πρώτο ημίχρονο ο έλεγχος του παιχνιδιού ήταν από τους γηπεδούχους, δημιούργησαν ευκαιρίες αλλά δεν μπόρεσαν να διπλασιάσουν τα τέρματα τους .1-0 σκορ ημιχρόνου.Δυνατά ξεκίνησε και στο δεύτερο μέρος η Ομόνοια πέτυχε ένα καταπληκτικό γκολ με ατομική ενέργεια ο Ν.Τσιαβδάρης 2-0.

Από εκτέλεση κόρνερ και ωραία κεφαλιά του αφύλακτου θ.Καστανιώτη έγινε το τελικό 3-0.Ο τελευταίος θα μπορούσε να πετύχει τουλάχιστον άλλα δυο γκολ σε μοναδικά τετ α τετ.
Η ομάδα τις Μαλακοπής με την εμφάνισή τις δεν δικαιολόγησε την συμμετοχή τις στα play of δεν ανησύχησε
ούτε μια φορά τον τερματοφύλακα τις Ομόνοιας Θ.Μουρμούρα. Δείτε τις καλύτερες στιγμές.