Ομόνοια Σίνδου-Θερμαικός Θέρμης 2-0(vid)

Ομόνοια Σίνδου- Θερμαϊκός Θέρμης 2-0. Συναρπαστικό παιχνίδι στην Σίνδο που κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον στους αρκετούς φιλάθλους
που βρέθηκαν στο γήπεδο σήμερα για να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση  μεταξύ τις Ομόνοιας Σίνδου
και του Θερμαϊκού Θέρμης.

Η Ομόνοια ξεκίνησε πολύ δυνατά το ματς στα πρώτα 15 λεπτά είχε την πρωτοβουλία έχασε τρεις σημαντικές ευκαιρίες χωρίς όμως να καταφέρει να σκοράρει.

Στην συνέχεια ο Θερμαϊκός άρχισε να κυκλοφορεί καλύτερα την μπάλα αλλά μέχρι την λήξει του
ημιχρόνου δεν κατάφερε να σκοράρει.

Καταπληκτικό σε εκτέλεση γκολ στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου για την Ομόνοια όταν Τυροβούζης
και Τσιαβδάρης άλλαξαν την μπάλα και ο πρώτος από θέση τετ α τετ πλασάρει εύστοχα και κάνει το 1-0 μέσα σε πανηγυρισμούς.

Αμυντική διάταξη στην συνέχεια για τους γηπεδούχους ο Θερμαϊκός φλύαρη υπεροχή (είχε την ευκαιρία
να ισοφαρίσει)χωρίς να φτάνει στο γκολ.

Ξαφνικές αντεπιθέσεις για την Ομόνοια ευκαιρίες με τον ALTI KOPACI και τον Α.Παναγιώτη και τελικά το 2-0 με τον Ταταρίδη στο τελευταίο λεπτό του αγώνα. Δείτε τις καλύτερες στιγμές του παιχνιδιού