Ηρακλής Καμπανιακός 5-1 (vid)

Ηρακλής Καμπανιακός 5-1

Ηρακλής Καμπανιακός 5-1 . Δύσκολο απόγευμα για τον Καμπανιακό ο οποίος αντιμετώπισε τον Ηρακλή στο Καυτατζόγλειο στάδιο και γνώρισε την ήττα με 5-1.

Το φιλμ του αγώνα

1′ Σέντρα στο ματς με τον Καμπανιακό
 3′ Πρώτη μεγάλη φάση του αγώνα για τους φιλοξενούμενους.
Ο Βασαϊτης είδε εκτός εστίας τον Βοσνιάδη και προσπάθησε να τον κρεμάσει. Η μπάλα σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι

5′ Κεφαλιά του Κρυστάλλη. Άουτ
10′ Επιθετικοί οι φιλοξενούμενοι στα πρώτα λεπτά του αγώνα
12′ Εξαιρετική προσπάθεια από τον Ρόβα.
Έχασε το κοντρόλ πριν προλάβει να γίνει απειλητικός
13′ Κόρνερ για τον Καμπανιακό. Στην πορεία της φάσης ο Χριστοδουλίδης πήγε να σκοράρει απο πλάγια θέση και ο Βοσνιάδης έδιωξε σε κόρνερ
19′ Πέναλτι! Ανατροπή του Ρόβα στην μεγάλη περιοχή
19′ ΓΚΟΛ! Εύστοχος ο Ρόβας και 1-0
25′ Ο Ηρακλής σκόραρε κόντρα στην ροή του αγώνα και ο ρυθμός των φιλοξενούμενων έχει πέσει26′ ΓΚOΛ! Ο Γκουτσίδης στο ντεμπούτο του κάνει το 2-0 με συρτό πλασέ μπροστά σε κενή εστία. Ασίστ: Ρόβας
30′ ΓΚΟΛ! Ρόβας μετά από πλασέ του Πτηνόπουλου και ασταθή επέμβαση του Μπόϊκου
32′ Οι φιλοξενούμενοι έδειξαν επιθετικές διαθέσεις στο πρώτο 15λεπτο, ωστόσο, μετά το 1-0 δείχνουν να “μπάζουν” από παντού
45+1′ Οριζόντιο δοκάρι έπειτα από ένα μακρινό σουτ του Πανούση για τον Καμπανιακό
Ημίχρονο
48′ Πέναλτι για τον Καμπανιακό με το καλημέρα της επανάληψης. Χουζούρης εκτελεί πολύ άουτ. μένει το 3-0
62′ ΓΚΟΛ! Σύγχυση στην άμυνα του Καμπανιακού και 4-0 με κοντινή προβολή. Σκόρερ ο Καστριτσέας
66′ ΓΚΟΛ! 5-0 ο Κρυστάλλης
76′ Μείωσε σε 5-1 ο Χριστοδουλίδης90΄