Play-off Καμπανιακός-Ιάσων Αυγής 1-1

Play-off Καμπανιακός-Ιάσων Αυγής 1-1. Σ ένα συναρπαστικό παιχνίδι Καμπανιακός και Ιάσων
Αυγής αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 στην πρώτη αγωνιστική των play off ανόδου στην Γ Εθνική.
Καλύτεροι οι φιλοξενούμενοι στα πρώτα 20 λεπτά έχοντας και την εύνοια του ανέμου είχαν περισσότερη ώρα την μπάλα στα πόδια τους δεν απείλησαν όμως ουσιαστικά την εστία του Μπόικου.
Μετά το 20λεπτο ο Καμπανιακός ανέβασε την απόδοσή του και έφτασε στο γκολ στο 41΄με τον νεαρό Ιορδανίδη.
Εκπληκτική απόκρουση του Μπόικου στο 43΄σε σουτ του Στεφανίδη.
1-0 τελείωσε το ημίχρονο.
Στο δεύτερο οι ομάδες τα έδωσαν όλα για την νίκη. Δοκάρι για τον Καμπανιακό στο 62΄σε κεφαλιά του Πότσι.
Δοκάρι και για τους φιλοξενούμενους στο 68΄.
Στο τελευταίο δεκάλεπτο το παιχνίδι έγινε ακόμη πιο συναρπαστικό ύστερα από το γκολ της ισοφάρισης των φιλοξενούμενων με σκόρερ τον Παπακωνσταντίνου στο 79΄. Έτσι όπως εξελίχθηκε το παιχνίδι το ποιο δίκαιο αποτέλεσμα τελικά την το 1-1.
Το αποκλειστικό video του παιχνιδιού θα παρακολουθήσετε αύριο Δευτέρα στις 19:00μμ.