2η αγωνιστική των play off στην Α1 ΕΠΣΜ

Έστω και δύσκολα επικράτησαν τα φαβορί στην 2η αγωνιστική των play off στην Α1 ΕΠΣΜ.
Ο Καμπανιακός μ ένα γκολ του Ιορδανίδη στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου κέρδισε 1-0 τον
Φοίνικα Πολίχνης και έσβησε της όποιες ελπίδες είχαν οι φιλοξενούμενοι για άνοδο.
Στο άλλο παιχνίδι που έγινε στην Θέρμη ο Θερμαϊκός μ δυο γκολ στις καθυστερήσεις,91΄με τον Αχαλινόπουλο και 94΄με τον Πασιαρδή 95΄κέρδισε τον Ιάσων Αυγής και παρέμεινε στην κορυφή της βαθμολογίας και τώρα όλα θα παιχθούν στο παιχνίδι της Κυριακής μεταξύ του Θερμαϊκού Θέρμης και του Καμπανιακού
Οι γηπεδούχοι θα παίξουν για δυο αποτελέσματα ισοπαλία και νίκη, ενώ ο Καμπανιακός αν θέλει να κερδίσει την άνοδο είναι υποχρεωμένος να πάρει το διπλό μέσα στην Θέρμη.