Όλυμπος Κέρκυρας-Καμπανιακός 0-0

Όλυμπος Κέρκυρας-Καμπανιακός 0-0. Ακόμη χάνει ευκαιρίες ο Καμπανιακός στην Κέρκυρα Απίστευτα πράγματα στο νησί των Φαιάκων  η μπάλα
δεν έκανε το χατίρι στους παίκτες του Καμπανιακού και παρά λίγο να φύγουν και ηττημένοι.

Ο Καμπανιακός μπήκε πολύ δυνατά στο παιχνίδι και μόλις στο πρώτο λεπτό ο Προβατίδης δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα από ευνοϊκή θέση.

Ο ίδιος παίκτης ένα λεπτό αργότερα  σε μοναδικό τετ α τετ δεν σκοράρει.
Μοναδική ευκαιρία στο 5′ με τον Παπάζη.

Στο 10′ πάλι δυνατό σουτ του Παπάζη από καλή θέση η μπάλα άουτ.
Δοκάρι στο 19′ με τον Παπάζη.

Στο 28’φοβερό σουτ του Υψιλού μόλις άουτ Απόλυτη κυριαρχία για τον Καμπανιακό μέχρι και την λήξη του ημιχρόνου χωρίς να μπορούν οι ποδοσφαιριστές του να στείλουν την μπάλα στα αντίπαλα δίχτυα,

Ημίχρονο 0-0.
Όπως τελείωσε το πρώτο ημίχρονο έτσι συνεχίστηκε και το δεύτερο με την ομάδα του Καμπανιακού να έχει τον έλεγχο του  παιχνιδιού να χάνει ευκαιρίες αλλά το γκολ δεν ήρθε.
Και όχι μόνο αυτό στο 85′ οι γηπεδούχοι χάνουν μοναδικό τετ α τετ απέκρουσε ο Παππάς.
Τελικό αποτέλεσμα 0-0