Όλες οι αγωνιστικές των Play Off και Play Out της Α1 ΕΠΣΜ για την ποδοσφαιρική σεζόν 2022 – 2023.
Α1 – PLAYOFF
1η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών – Δόξα Ασσήρου: –
Ιωνικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Αναγέννηση Επανομής – Φοίνικας Πολίχνης: –
ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς: –
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη: –
2η αγωνιστική
Δόξα Ασσήρου – Αναγέννηση Επανομής: –
Ιωνικός – Ακρίτες Συκεών: –
Παύλος Μελάς – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη: –
Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπίας: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου:
3η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών – Αναγέννηση Επανομής: –
ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός: –
Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Ασσήρου: –
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης: –
4η αγωνιστική
Δόξα Ασσήρου – Παύλος Μελάς: –
Ιωνικός – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη: –
Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Ευκαρπίας: –
ΑΕ Ευόσμου – Ακρίτες Συκεών: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Φοίνικας Πολίχνης: –
5η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών – Νίκη Ευκαρπίας: –
Δόξα Ασσήρου – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΕ Ευόσμου: –
Παύλος Μελάς – Αναγέννηση Επανομής: –
Φοίνικας Πολίχνης – Ιωνικός: –
6η αγωνιστική
Ιωνικός – Δόξα Ασσήρου: –
Αναγέννηση Επανομής – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
ΑΕ Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης: –
Νίκη Ευκαρπίας – Παύλος Μελάς: –
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ακρίτες Συκεών: –
7η αγωνιστική
Δόξα Ασσήρου – ΑΕ Ευόσμου: –
Αναγέννηση Επανομής – Ιωνικός: –
Παύλος Μελάς – Ακρίτες Συκεών: –
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας: –
8η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών – Φοίνικας Πολίχνης: –
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Επανομής: –
Νίκη Ευκαρπίας – Ιωνικός: –
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Δόξα Ασσήρου: –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς: –
9η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –
Ιωνικός – Παύλος Μελάς: –
Αναγέννηση Επανομής – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη: –
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Ευόσμου: –
Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Ασσήρου: –
Α1 – PLAYOUT
1η αγωνιστική
Ελευθεριακός – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: –
Μακεδονικός Λητής – ΑΟ Καρδίας: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
2η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Μακεδονικός Λητής: –
Δόξα Πενταλόφου – Ελευθεριακός: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
ΑΟ Καρδίας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –
3η αγωνιστική
Ελευθεριακός – Μακεδονικός Λητής: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Δόξα Πενταλόφου: –
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας: –
4η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Δόξα Πενταλόφου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ελευθεριακός: –
5η αγωνιστική
Ελευθεριακός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μακεδονικός Λητής: –
ΑΟ Καρδίας – Δόξα Πενταλόφου: –
6η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ Καρδίας: –
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ελευθεριακός: –
7η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Μακεδονικός Λητής – Δόξα Πενταλόφου: –
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ελευθεριακός: –
ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
8η αγωνιστική
Ελευθεριακός – ΑΟ Καρδίας: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Μακεδονικός Λητής: –
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Πενταλόφου: –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: –
9η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –
Μακεδονικός Λητής – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
ΑΟ Καρδίας – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: –
Ακολουθήστε μας στο facebook