Παύλος Μελάς-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-1(vid)

Παύλος Μελάς-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-1. Σ ένα παιχνίδι που θα μπορούσαν να φτάσουν  στην νίκη και οι δυο ομάδες τελικά ο Παύλος Μελάς πήρε
το τρίποντο στο εντός έδρας παιχνίδι με τον Ολυμπιακό Κυμίνων

Οι γηπεδούχοι αιφνιδίασαν τους Κυμινιώτες μόλις στο 9΄και ύστερα από πολύ ωραία κάθετη μπαλιά ο Σαρηγιαννίδης βρέθηκε σε θέση τετ α τετ και πλάσαρε εύστοχα

Στο τελευταίο λεπτό του ημιχρόνου ο Ολυμπιακός έφτασε στην ισοφάριση μ ένα φανταστικό σουτ του Μαραντίδη που έστειλε την μπάλα στο γάμα της εστίας του Μουρμούρα.Στο δεύτερο μέρος οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι χάνοντας 2-3 πολύ καλές ευκαιρίες αλλά βρήκαν μπροστά τους έναν εξαιρετικό Μουρμούρα.
Φτάνουμε στο 79΄ ο Κουντουράς κερδίζει με το στήθος την μπάλα έξω από την περιοχή επιχειρεί σουτ
και ύστερα από κόντρα η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα του Μπαιμάκη.
Στα τελευταία λεπτά πάλι οι φιλοξενούμενοι είχαν την καλύτερη φάση ώστε να φτάσουν στην ισοφάριση
αλλά δεν τα κατάφεραν και γνώρισαν την δεύτερη συνεχόμενη ήττα.
Παύλος Μελάς : Μουρμούρας, Χατζόπουλος ,Τσεβρεντζής, Κολώνης, Αμοιρίδης, Χατζόπουλος Δ.,
Παντελίδης, Σαρηγιαννίδης,Τσούκλης, Κουντουράς
Ολυμπιακός Κυμίνων : Μπαϊμάκης, Κυριακίδης ,Πολιανίδης, Τσακίρης, Μεσιάρης, Αυγέρος, Σουχασβίλι,