ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων-Καμπανιακός 1-3 (κύπελλο)

1-3 ο Καμπανιακός στα Μάλγαρα

Ξεπέρασε το εμπόδιο του ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων ο Καμπανιακός με την εκτός έδρας νίκη του
με 1-3 για τον θεσμό του κυπέλλου της ΕΠΣΜ.
Με πολλές αλλαγές στην αρχική ενδεκάδα  ο Καμπανιακός καθώς ο Κος Γιαμουρίδης ήθελε να έχει
εικόνα από τους ποδοσφαιριστές που δεν έχουν παίξει καθόλου στα επίσημα παιχνίδια της ομάδας.

Το σκορ άνοιξε για τους φιλοξενούμενους ο Φουρτζίου στο 10΄για να φτάσουν στην ισοφάριση οι γηπεδούχοι με τον Στεργιανό.

1-1 ΤΕΛΕΊΩΣΕ ΤΟ ΗΜΊΧΡΟΝΟ,

Στην επανάληψη

το παιχνίδι ουσιαστικά τελείωσε σ ένα πεντάλεπτο όταν στο 55΄ ο Μαυρίδης έκανε το 1-2 και πέντε λεπτά αργότερα ο Ανδριόπουλος έκανε το τελικό 1-3.

Ο Καμπανιακός ξεκίνησε με Χατζηδάκη,Πασπαλά,Σαρίδη,Δουρμούσης,Κρημιανιώτης,Πετρούσης,Μαυρίδης,Καπρέντζος,Ανδριόπουλο,Χρήστου και Φουρτζίου.Ο Παπάζης πήρε την θέση του τραυματία Πασπαλά στο ημίχρονο ,

ενώ στο 75΄ο Κουντουράς πήρε την θέση του Χρήστου και στο 85΄ο Καραλιόλιος την θέση του Καπρέντζου.