Ολυμπιακός Κυμίνων-Παύλος Μελάς 2-2

Ολυμπιακός Κυμίνων-Παύλος Μελάς 2-2. Συναρπαστικό παιχνίδι στα Κύμινα,ο Ολυμπιακός ακόμη
χάνει ευκαιρίες και τελικά ένα παιχνίδι που μπορούσε
να το καθαρίσει με 3-4 γκολ τελικά δέχθηκε την ισοφάριση στο τελευταίο λεπτό του παιχνιδιού.

Ύστερα από ολέθριο λάθος του τερματοφύλακα των γηπεδούχων ο Παύλος Μελάς κόντρα στην ροή του αγώνα προηγήθηκε με 0-1 Μέχρι την λήξη του ημιχρόνου ο Ολυμπιακός κατάφερε να γυρίσει το ματς και να πάει
στο ημίχρονο με σκορ 2-1.
Κλασσικές ευκαιρίες και στο δεύτερο ημίχρονο για τους γηπεδούχους αλλά το αποτέλεσμα παρέμεινε 2-1
έως το τελευταίο λεπτό της συνάντησης όπου οι φιλοξενούμενοι με αντεπίθεση  κλέβουν τον βαθμό της ισοπαλίας.
Ολυμπιακός Κυμίνων:
Καλύτερη ομάδα μέσα στον αγωνιστικό χώρο, αδυναμία στο να τελειώσουν της φάσεις οι επιθετικοί του. Παύλος Μελάς: Συγκροτημένη ομάδα πάλεψε μέχρι το τελευταίο λεπτό και δικαιώθηκε, είχε και την τύχη με το μέρος της.