Οδοστρωτήρας η Ομόνοια

Οδοστρωτήρας η Ομόνοια. 3Χ3 για την Ομόνοια Σίνδου που πέρασε σαν Οδοστρωτήρας από το Κορδελιό με αντίπαλα την ομάδα του Ελευθεριακού.

Με το ξεκίνημα του παιχνιδιού και οι δυο ομάδες έδειχναν να προσέχουν περισσότερο της άμυνες τους.
Φτάνουμε στο 35΄και οι γηπεδούχοι ανοίγουν το σκορ.

Το ηλεκτροσόκ που περίμενε για να πάρει μπροστά η ομάδα του Σακελλαρίδη έγινε.

Η Ομόνοια άρχισε να βρίσκει ρυθμό και να φτάνει επικίνδυνα στην αντίπαλη περιοχή, το τελικό σφύριγμα της λήξης του ημιχρόνου βρίσκει τους γηπεδούχους μπροστά στο σκορ με 1-0.

Από τα πρώτα λεπτά της επανάληψης η Ομόνοια πήρε τον έλεγχο του παιχνιδιού και φτάνει στο γκολ στο 60΄με τον Κόζαρη.
Πολύ ωραίο γκολ και 1-2 με τον ELDI NASUFI για την Ομόνοια στο 80΄΄
Αλλαγή στο 85΄ο ΧΑΝΤΖΊΔΗΣ στην θέση του NASUFI και στην πρώτη του επαφή με την μπάλα πετυχαίνει το 1-3.
Δίκαιο αποτέλεσμα που βρίσκει την Ομόνοια Σίνδου μόνη στην κορυφή της βαθμολογίας.
Το kampanianews στέλνει τις καλύτερες ευχές στον Αλέξη Παναγιώτη και την οικογένειά του που πρόσφατα (Σάββατο)απέκτησε κι άλλο μέλος.
Αλέξη να σου ζήση ο υιός,δυνατός και υγιείς πάντα.