Καμπανιακός-Εβρος Σουφλίου 3-1(vid)

Καμπανιακός-Σουφλί 3-1
Παίζοντας όσο έπρεπε ο Καμπανιακός πρόσθεσε άλλους τρεις πολύτιμους βαθμούς κερδίζοντας την ομάδα του Εβρου Σουφλίου με σκορ 3-1.

Το σκορ άνοιξε για τους γηπεδούχους στο 10΄ο Πάλλας και με την συμπλήρωση του 20λέπτου ο Χρήστου πετυχαίνει το δεύτερο τέρμα των γηπεδούχων.

Παιχνίδι κέντρου

στην συνέχεια μέχρι την λήξη του ημιχρόνου που βρίσκει τους Χαλαστρινούς μπροστά στο σκορ με 2-0.

Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου και αφού πρώτα έχασε κλασσικές ευκαιρίες ο Πάλλας πετυχαίνει το 3-0.

Οι γηπεδούχοι επαναπαύτηκαν και η ομάδα του Σουφλίου πήρε την πρωτοβουλία φτάνοντας με αξιώσεις μπροστά στην εστία του Κηπουρού.

Τελικά μείωσαν στο σκορ σε 3-1 (82΄)με τον Τσελέπη ενώ το παιχνίδι έχασε το ενδιαφέρον του στα τελευταία λεπτά.

Καμπανιακός Κηπουρός,Σταυρόπουλος,Λορέντζο,Γαβανάς,Ρακαβίνας,Χατζόπουλος,Μπάλλιος,Πάλλας,Χρήστου,Κουντουράς,Προβατίδης.

Επαιξαν:Βούζας,Τσακίρης,Κορκότζελος.Εθνικός ΣουφλίουΑποκλειστικό video