Ηρακλής Αμπελοκήπων-Κεραυνός Κολχικού 1-1

Ματς για γερά νεύρα στους Αμπελόκηπους μεταξύ του Ηρακλή και του Κεραυνού Κολχικού που τελείωσε με σκορ 1-1.Με εναλλαγή στην κατοχή της μπάλας σχεδόν σ ολόκληρο το παιχνίδι οι λίγοι φίλαθλοι

που το παρακολούθησαν έμειναν ικανοποιημένοι από το θέαμα που πρόσφεραν οι δυο αντίπαλοι έως
και το τελευταίο δευτερόλεπτο.

Οι φιλοξενούμενοι πήραν κεφάλι στο σκορ στο 45΄με τον Σταμπουλή και όλα έδειχναν ότι θα πάρουν ένα δυνατό τρίποντο αλλά ο Μετάι είχε διαφορετική άποψη καθώς στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων έφερε το ματς στα ίσια 1-1.

ρακλής Αμπελοκήπων: Παπαθανασίου, Φουρκιώτης, Παπαιωάννου, Παναγιωτίδης, Γκιντίδης, Γιαξής, Σπάσης, Παπαδημητρίου, Τσεκερίδης, Γκιάλης, Κατσαρός (46’ Μετάι).

Κεραυνός Κολχικού: Χατζηδάκης, Ουρδούδης, Μακραντώνης , Μεσκούρτι, Σαββίδης,Σπαμπουλής Δ., Γεροντίδης (78’ Μακρής), Θεοχάρους , Κόντρα, Σιαντρόπουλος, Σταμπουλής Γ.