Επιστροφή στις νίκες με 4αρα ο Καμπανιακός

Επιστροφή στις νίκες με 4αρα ο Καμπανιακός. Στην Μαλακοπή από νωρίς μόλις στο 5΄ο Καμπανιακός άνοιξε το σκορ με τον Χατζηβασιλειάδη.Το πρώτο μέρος δεν είχε πολλές φάσεις με τους γηπεδούχους να έχουν δοκάρι με τον Κουστράβα.
Εντυπωσιακά ξεκίνησε το δεύτερο μέρος για τον Καμπανιακό με τον Ξανθόπουλο να ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 0-2 τρία λεπτά μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.
Στην συνέχεια οι γηπεδούχοι ανέβασαν την απόδοσή τους και μέχρι το 70′ είχαν την υπεροχή του ματς.
Στο λεπτό αυτό μένουν με παίκτη λιγότερο λόγω αποβολής του Προδρομίδη.
Στην συνέχεια όλα έγιναν πιο εύκολα για τους φιλοξενούμενους και με αυτογκόλ του Πούλιου γίνεται το 0-3.
Το σκορ για τους κόκκινους 0-4 έκλεισε ο Χατζηαποστόλου στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων.
ΠΟ Μαλακοπής: Γούλας, Πηρουνάκης, Αμοιρίδης, Προδρομίδης, Πούλιος, Παναγιωτίδης, Φεντάνης, Κουστράβας, Φαρμάκης, Κουζούδης, Αναστασιάδης
Καμπανιακός: Μπόικος, Παπάζογλου, Αλμπάνης, Χριστοδουλίδης, Σιτσιάνης, Βασαϊτης, Χατζηβασιλειάδης, Σαββαϊδης, Πότσι, Ιορδανίδης, Ξανθόπουλος