Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Καμπανιακός 2-1 (vid)

Κοκκινόχωμα-Καμπανιακός 2-1

Πλήρωσε τα λάθη που έκανε ο Καμπανιακός στο Κοκκινόχωμα και γνώρισε την ήττα με σκορ 2-1.
Σ ένα πραγματικά αμφίρροπο παιχνίδι όπως άλλωστε αναμενόταν οι γηπεδούχοι εκμεταλεύτηκαν με τον καλύτερο τρόπο
της ευκαιρίες που τους δόθηκαν και πήραν πολύτιμο τρίποντο.
Το σκορ άνοιξε για τους γηπεδούχους στο 12΄ο Καρλόπουλος με πέναλτι που αμφισβήτησαν οι Χαλαστρινοί.
Λίγες φάσεις μπροστά στις δυο εστίες στο πρώτο ημίχρονο με τους γηπεδούχους να είναι πιο δραστήριοι.
Στο δεύτερο μέρος το παιχνίδι έγινε πιο ενδιαφέρον με τον Καμπανιακό να ισοφαρίζει το ματς με τον Πάλλα,και να δείχνει ότι ήταν θέμα χρόνου να πετύχει και δεύτερο γκολ.
Δοκάρι οι φιλοξενούμενοι με τον Χρήστου, ζήτησαν πέναλτι το οποίο αρνήθηκε να σφυρίξει ο διαιτητής και να δέχονται γκολ με τον Τσίλογλου στο 81΄ύστερα από λάθος του Χρήστου.

Με βαθιές μπαλιές προσπάθησε να πετύχει γκολ στα τελευταία λεπτά ο Καμπανιακός χωρίς να τα καταφέρει.
Τελικό Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Καμπανιακός 2-1.
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος:Καγκελίδης,Δαγκούλης,Γαλακτερός,Πόπτσης,Καζαντζίδης,Αποστόλου,Κεφαλάς,ΚΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ,Αποστολίδης,(75 Μπονέρης)Τσίλογλου,(90΄Περσίδης)Τερζίδης,(86΄Κονσταντίνι).

Καμπανιακός:Κηπουρός,Γαβανάς(50΄Κουντουράς)Αλμπάνης(84΄Βούζας)Δουρμούσης,ΡΑΚΑΒΙΝΑΣ,Τοντόροφ(58΄Χρήστου)Σταυρόπουλος,ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ,Πάλλας,Σαπανίδης,Προβατίδης.

Δείτε της καλύτερες στιγμές και τα γκολ σε HD.