Αναγέννηση Επανωμής-Ολυμπιακός Κυμίνων 0-1

Αναγέννηση Επανωμής-Ολυμπιακός Κυμίνων 0-1. Το παιχνίδι ξεκίνησε με την Επανομή να προσπαθεί να αιφνιδιάσει τους φιλοξενούμενους και τα καταφέρνει.

Στο 14΄πέναλτι για την Αναγέννηση εκτελεί ο Παπακωνσταντίνου αλλά ο Πόππης λέει όχι(απέκρουσε).

Στο δεύτερο ημίχρονο και στο 60΄ο προπονητής του Ολυμπιακού περνάει τον Μώραλη στην θέση του Αλμπάνη και ο πιτσιρικάς δικαιώνει τον προπονητή του καθώς με δικό του γκολ τρία λεπτά πριν την λήξη του παιχνιδιού στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Χατζηδάκη. Έξαλλοι  πανηγυρισμοί από τους φιλοξενούμενους και τρεις βαθμοί ακόμη.

ΑναγέννησηΕπανωμής:Χατζηδάκης,ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ,Τζιαβάρας,Νικολόπουλος,Κυβρακίδης,Λάμπρου,Μπρόσκα,ΣΚΕΜΠΙ,ΛΙΟΤΑΚΗΣ,Μπέντας,Παπακωνσταντίνου.

ΟλυμπιακόςΚυμίνων:Πόππης,Αλμπάνης,ΤΣΑΚΙΡΗΣ,Μπαξεβάνης,ΣΙΟΥΝΗΣ,Καμπουρίδης,Καλπακίδης,ΑΥΓΕΡΟΣ,ΣΚΟΡΔΑΣ,Βερνής,Τζήμας.