Ομόνοια Σίνδου-Μαραθώνας 5-0

Βρήκε ρυθμό στο σημερινό παιχνίδι με τον Μαραθώνα η Ομόνοια Σίνδου και πέτυχε πέντε γκολ. Μόλις στο 6΄ άνοιξε το σκορ η Ομόνοια με τον Αρουτίδη και στο 21΄ο Καρανδρέας διαμόρφωσε το 2-0,

. ενώ τρία λεπτά αργότερα ο Γιαννιώτης ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 3-0 που ήταν και αποτέλεσμα ημιχρόνου

Και στο δεύτερο μέρος οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι και στο 70΄ο Τζήμας έκανε το 4-0 για να κλείσει το σημερινό αποτέλεσμα ο νεαρός Πετράκης στο 90+.

Ομόνοια Σίνδου: Μουρμούρας, Γαβανάς, Μποχώνης, Καρανδρέας, Κασιτερίδης,Παναγιώτι, Παντελίδης (73’ Δουσδαμπάνης), Χατζόπουλος (67’ Πετράκης), Αρουτίδης (62’ Καραγκούνης), Τζήμας, Γιαννιώτης.

Μαραθώνας: Μπουμπίδης, Μουντζουρούνης, Πίσχα, Ζέρβας, Ρούκας, Δαναδιάδης, Τσιρώνας,Ξένος, Χρυσοχοίδης , Γιαλδίζης, Καρμοίρης .