Πλήρωσε την αστοχία η Νίκη Αγκαθιάς 1-1

Πλήρωσε την αστοχία η Νίκη Αγκαθιάς 1-1. Απρόσμενο φινάλε στην Αγκαθιά με την Νίκη να δέχεται
την ισοφάριση στα τελευταία λεπτά. Η ομάδα του Κωστογλίδη είχε την υπεροχή σ όλο το διάστημα
του αγώνα έχασε ευκαιρίες αλλά τελικά η μπάλα τους τιμώρησε.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν σχετικά νωρίς στο 15΄με τον Σιούκα,αλλά δεν είχαν το καθαρό μυαλό
να αξιοποιήσουν της πολλές καλές στιγμές που είχαν στην διάρκεια του ματς.
Τελικά στα τελευταία λεπτά του αγώνα οι φιλοξενούμενοι μ ένα γκολ του Μπατμά πήραν το ισόπαλο αποτέλεσμα.

ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ (Κωστογλίδης): Τόλιος, Γιαζιτζόγλου, Ρογγότης, Λιόλιος, Αβραμόπουλος, Χατζόπουλος (90’ Τζερεμές), Γκελοσάνι (79’ Τριανταφυλλίδης), Γιαννόπουλος, Σούκιας, Κίτσας Λ., Πέτκος (27’ Σιδηρόπουλος).
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ (Τσιλεμάνης): Μπερμπερίδης, Τσώτσος, Κεσίδης (80’ Κυριακόπουλος), Σεκκουλίδης, Σοβισλής, Γεωργιάδης (60’ Λεζάκης), Γιώσης, Μπατμάς (90+ Τσίτσης), Κάσα, Ζωχιός (88’ Παπασωτηρίου), Ρωμαίος.