Ολυμπιακός Κυμίνων-Αναγέννηση Επανομής 5-0 (vid)

Ολυμπιακός Κυμίνων-Αναγέννηση Επανομής 5-0

Ένα από τα πιο εύκολα απογεύματα πέρασαν σήμερα οι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού Κυμίνων

καθώς συνέτριψαν την Αναγέννηση Επανομής με 5-0 και πέρασαν στην κορυφή της βαθμολογίας.
Η ομάδα του Γιώργου Νασιόπουλου παρά της απουσίες (Τρικαλινός,Τζίμας,Θεοδωρίδης) με χαμηλές στροφές έδειξε από τα πρώτα λεπτά της συνάντησης την κυριαρχία της σ όλα τα μήκη και πλάτη του γηπέδου.
Σκόρερ στο 10΄ο Κλόντι,στο 30΄ ο Μαραντίδης,στο 35΄δεύτερο γκολ για τον Κλόντι 3-0 αποτέλεσμα ημιχρόνου.
Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι έριξαν ρυθμούς αλλά πέτυχαν άλλα δυο γκολ με τον Καμπέρη στο 60΄και με τον Σουχασβίλη στο 88΄.
Οι φιλοξενούμενοι δεν απείλησαν σε καμιά στιγμή την εστία του Μπαιμάκη ο οποίος σήμερα ήταν απλώς θεατής.
Ολυμπιακός Κυμίνων:Μπαιμάκης,Νερσεσιάν,Πολιανίδης,Τσακίρης,Μεσιάρης,Αυγέρος,Σουχασβίλι,Πάγκαλης,Καμπέρη,Κλόντι,Μαραντίδης.