Καμπανιακός-Κεραυνός Κολχικού 3-0(vid)

Καμπανιακός-Κεραυνός Κολχικού 3-0

Άνετη επικράτηση του Καμπανιακού επί του Κεραυνού Κολχικού σήμερα στην Χαλάστρα με σκορ 3-0.
Ύστερα από ένα στείρο ημίχρονο οι γηπεδούχοι μπήκαν στο δεύτερο μέρος με άγριες διαθέσεις και έφτασαν μόλις 8 λεπτά για να πετύχουν τρία γκολ.
Ο Βασαίτης στο 52΄φτάνοντας τα πέντε γκολ έκανε την αρχή με κοντινή κεφαλιά,ο ίδιος παίκτης ύστερα από έξυπνο κλέψιμο της μπάλας έδωσε ασίστ(πάρε βάλε)στον Πότσι στο 57΄και το καλύτερο μας το έδωσε 3 λεπτά αργότερα όταν ο Πότσι από αρκετά μακριά εκτέλεσε φάουλ και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

Ο Καμπανιακός κυριάρχησε σ όλο το δεύτερο μέρος με τον Χατζηβασιλειάδη να έχει δοκάρι στο 78΄.
Δίκαιο το τελικό Καμπανιακός Κεραυνός Κολχικού 3-0.
Καμπανιακός: Πουλίτσι, Παπάζογλου, Σιτσιάνης, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ, Αλμπάνης, ΒΑΣΑΙΤΗΣ, Σαββαΐδης, Κουντουράς, ΠΟΤΣΙ, ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ, ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ.
Αλλαγές: Χατζηαποστόλου,  Παπαδόπουλος, Τσιότσικας,Χατζηπαναγής.
Κεραυνός Κολχικού : Μπούλκου, Ορδούδης, Μακραντώνης, Μπαλίου, Σολομωνίδης, Σταμπουλής, Ντουνιάς, Κόντρα, Πεταλωτής, Σιαντρόπουλος, Γ.Σταμπουλής.