Καμπανιακός-ΑΕ Ευόσμου 1-0(vid)

Καμπανιακός-ΑΕ Ευόσμου 1-0

Δύσκολη επικράτηση του Καμπανιακού στην Χαλάστρα με σκορ 1-0 επί της ΑΕ Ευόσμου.
Αρνητικότατος πρωταγωνιστής της αναμέτρησης ο διαιτητής της συνάντησης που έκανε σμπαράλια τα νεύρα των ποδοσφαιριστών και των δυο ομάδων αλλά και του κόσμου(ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ).

Το γκολ της συνάντησης πέτυχε ο Νίκος Κουντουράς με απ ευθείας εκτέλεση κόρνερ στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου.
Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ζήτησαν γκολ υποστηρίζοντας ότι η μπάλα πέρασε την γραμμή σε κεφαλιά του Βασαίτη.

Από το 60΄οι γηπεδούχοι έμειναν με 10 παίκτες μετά την αποβολή του Παπάζογλου(επιθετικό φάουλ)με δεύτερη κίτρινη κάρτα.
Οι φιλοξενούμενοι στο τελευταίο τέταρτο προσπάθησαν να φτάσουν στην ισοφάριση χωρίς όμως αποτέλεσμα.