Δύσκολη επικράτηση του Καμπανιακού στην Χαλάστρα με σκορ 1-0 επί της ΑΕ Ευόσμου.
Αρνητικότατος πρωταγωνιστής της αναμέτρησης ο διαιτητής της συνάντησης που έκανε σμπαράλια τα νεύρα των ποδοσφαιριστών και των δυο ομάδων αλλά και του κόσμου(ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ).
Το γκολ της συνάντησης πέτυχε ο Νίκος Κουντουράς με απ ευθείας εκτέλεση κόρνερ στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου.
Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ζήτησαν γκολ υποστηρίζοντας ότι η μπάλα πέρασε την γραμμή σε κεφαλιά του Βασαίτη.
Από το 60΄οι γηπεδούχοι έμειναν με 10 παίκτες μετά την αποβολή του Παπάζογλου(επιθετικό φάουλ)με δεύτερη κίτρινη κάρτα.
Οι φιλοξενούμενοι στο τελευταίο τέταρτο προσπάθησαν να φτάσουν στην ισοφάριση χωρίς όμως αποτέλεσμα.
Καμπανιακός:Μπόϊκος, Παπάζογλου, Χατζηαποστόλου, Χριστοδουλίδης, Σιτσιάνης, Βασαϊτης, Χατζηβασιλειάδης, Σαββαϊδης, Πότση, Κουντουράς, Ξανθόπουλος. Έπαιξαν Τσιότσικας,Πολύζος.
ΑΕ Ευόσμου: Αβραμίδης, Σαμπιασβίλι Λεβάν, Αγαπητός, Καλανίδης Κώστας, Χατζηκυριακίδης, Χαντζιάρας, Μπουλαλάς, Λάμι, Γιαννιώτης, Καλανίδης Βασίλης, Ντόκου Ρενάτο.
Έπαιξαν Καρανικόλας,Σαμπιασβίλι Γ,Λαφτσίδης,Καρασαββίδης.