Καλύτερος ο Ποσειδώνας Μηχανιώνας πέρασε με διπλό από την Σίνδο

Καλύτερος ο Ποσειδώνας Μηχανιώνας πέρασε με νίκη από την Σίνδο επικρατώντας της Ομόνοιας με σκορ 0-2.
Φάσεις και γκολ:
2΄ από καλή θέση ο Αρουτίδης σουτάρει άουτ.
16΄Πολύ ωραίο σουτ του Χαλκιά αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή η μπάλα στην δεξιά γωνία του Μουρμούρα και 0-1.
30′ πολύ δυνατό σουτ του Δ.Χατζόπουλου έξω από την μεγάλη περιοχή του Ποσειδώνα μόλις άουτ.
34′ ο Καρανδρέας εκτέλεσε κόρνερ ο Αρουτίδης την κεφαλιά εντυπωσιακή απόκρουση του Σταυρίδη.
39′ μεγάλη φάση για τους φιλοξενούμενους ο Καρκατζάνης πλασάρει από το σημείο του πέναλτι απόκρουση του Μουρμούρα.
41′ ο Τσεμεκίδης πλασάρει μέσα από την περιοχή ξυστά άουτ.
42′ 0-2 με τον Ξανθόπουλο που πλασάρει πάνω από τον Μουρμούρα.
Αποτέλεσμα ημιχρόνου 0-2.
51′ σπουδαία ευκαιρία για το 0-3 με τον Παπακωνσταντίνου όταν το πλασέ του πέρασε μόλις άουτ.
64′ αδύναμο σουτ του Παντελίδη στα χέρια του Σταυρίδη.
68′ σουτ του Μποχώνη από πλάγια θέση στα χέρια του Σταυρίδη.
69′ μόνος απέναντι στον Μουρμούρα ο Παπακωνσταντίνου πλασάρει άουτ.
72′ εκτέλεση φάουλ με τον Μποχώνη αποκρούει ο Σταυρίδης και στην συνέχεια σουτ του Παντελίδη απελπιστικά άουτ.
78′ σουτ του Παπακωνσταντίνου από καλή θέση στα χέρια του Μουρμούρα.
Ομόνοια Σίνδου:Μουρμούρας,Τσιάλας,Μποχώνης,Γαβανάς,Κασιτερίδης,ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ,Παντελίδης,Παναγιώτι,Αρουτίδης,Καρανδρέας,Γιαννιώτης.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας:Σταυρίδης,Τσεμεκίδης,Δελιζάνος,Μπιμπισίδης,Μάντζιος,ΜΑΥΡΗΣ,Ξανθόπουλος,Χαλκιάς,Καρκατζάνης,ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ,ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.