Γ Εθνική 1ος όμιλος-Αποτελέσματα & Βαθμολογία

Γ Εθνική 1ος όμιλος-Αποτελέσματα

Γ Εθνική 1ος όμιλος-Αποτελέσματα & Βαθμολογία για την ποδοσφαιρική σεζόν 2022-2023.
Αναλυτικά η βαθμολογία και τα αποτελέσματα.

13η αγωνιστική

g-ethniki


1η αγωνιστική
Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου 2-2
Καβάλα-Άρης Αβάτου 3-0
Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας 1-1
Ποσειδών Μηχανιώνας-Δόξα Δράμας 0-1
Πανθρακικός-Αλεξανδρούπολη FC 3-0
Mέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Βύρων Καβάλας2-3
Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Ρεπό: Πανδραμαϊκός
2η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου 3-1
Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός* 0-1
Δόξα Δράμας-Καβάλα 1-1
Αλεξανδρούπολη FC-Θερμαϊκός Θέρμης 0-1
Βύρων Καβάλας-Πανθρακικός 1-3
Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός 1-4
Ορφέας Ξάνθης-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου 4-0
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας
3η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Άρης Αβάτου-Δόξα Δράμας 1-0
Καμπανιακός-Αλεξανδρούπολη FC 4-0
Θερμαϊκός Θέρμης-Βύρων Καβάλας 1-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Νέστος Χρυσούπολης 2-1
Πανθρακικός-Ορφέας Ξάνθης 3-0
Πανδραμαϊκός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου 4-0
Ρεπό: Καβάλα
4η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Δράμας 3-0
Αλεξανδρούπολη FC-Αγροτικός Αστέρας 2-2
Βύρων Καβάλας-Καμπανιακός 0-1
Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα 0-3
Ορφέας Ξάνθης-Θερμαϊκός Θέρμης 0-1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-2
Πανδραμαϊκός-Πανθρακικός 4-1
Ρεπό: Άρης Αβάτου
5η αγωνιστική
Αλεξανδρούπολη FC-Απόλλων Παραλιμνίου 0-3
Αγροτικός Αστέρας-Βύρων Καβάλας 1-1
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης 2-0
Καμπανιακός-Ορφέας Ξάνθης. 2-0
Καβάλα-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου. 6-0
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανδραμαϊκός. 0-0
Ποσειδών Μηχανιώνας-Πανθρακικός 3-1
Ρεπό: Δόξα Δράμας
6η αγωνιστική
Βύρων Καβάλας-Αλεξανδρούπολη FC 3-0
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Δράμας 1-2
Ορφέας Ξάνθης-Αγροτικός Αστέρας 1-1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου 0-4
Πανδραμαϊκός-Καμπανιακός 0-2
Πανθρακικός-Καβάλα 3-2
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης 1-1
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
7η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Βύρων Καβάλας 18/12
Ορφέας Ξάνθης-Αλεξανδρούπολη FC 2-1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Δόξα Δράμας 1-3
Πανδραμαϊκός-Αγροτικός Αστέρας 1-0
Πανθρακικός-Άρης Αβάτου 2-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καμπανιακός 0-1
Καβάλα-Θερμαϊκός Θέρμης 2-0
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
8η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 1-3
Βύρων Καβάλας-Ορφέας Ξάνθης 1-1
Αλεξανδρούπολη FC-Πανδραμαϊκός 0-1
Δόξα Δράμας-Πανθρακικός 3-0
Αγροτικός Αστέρας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
Άρης Αβάτου-Θερμαϊκός Θέρμης 0-1
Καμπανιακός-Καβάλα 0-0
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

9η αγωνιστική


Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 5-1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης 1-1
Πανδραμαϊκός-Βύρων Καβάλας 2-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αλεξανδρούπολη FC 2-0
Θερμαϊκός Θέρμης-Δόξα Δράμας 0-2
Καβάλα-Αγροτικός Αστέρας 4-2
Άρης Αβάτου-Καμπανιακός 0-2
Ρεπό: Πανθρακικός

10η αγωνιστική

Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός 2-1
Νέστος Χρυσούπολης-Πανθρακικός 3-1
Βύρων Καβάλας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-2
Αλεξανδρούπολη FC-Καβάλα 0-2
Δόξα Δράμας-Καμπανιακός 1-2
Αγροτικός Αστέρας-Άρης Αβάτου 1-2
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

11η αγωνιστική
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Ορφέας Ξάνθης 2-1
Θερμαϊκός Θέρμης-Νέστος Χρυσούπολης 1-2
Καβάλα-Βύρων Καβάλας 3-0
Άρης Αβάτου-Αλεξανδρούπολη FC 1-0
Δόξα Δράμας-Αγροτικός Αστέρας 3-2
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός 1/2/2023
Πανθρακικός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου αναβολή
Ρεπό: Καμπανιακός

12η αγωνιστική
Πανθρακικός-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1
Πανδραμαϊκός- Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Θερμαϊκός Θέρμης 0-1
Ορφέας Ξάνθης-Καβάλα 2-2
Νέστος Χρυσούπολης-Καμπανιακός 0-0
Βύρων Καβάλας-Άρης Αβάτου 1-1
Αλεξανδρούπολη FC-Δόξα Δράμας 0-0
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

13η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-0
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανθρακικός 1-1
Καβάλα-Πανδραμαϊκός 2-0
Καμπανιακός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου 3-0
Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης 1-0
Αγροτικός Αστέρας-Νέστος Χρυσούπολης 0-2
Δόξα Δράμας-Βύρων Καβάλας 2-2
Ρεπό: Αλεξανδρούπολη FC
14η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καβάλα
Πανθρακικός-Καμπανιακός
Πανδραμαϊκός-Άρης Αβάτου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Αγροτικός Αστέρας
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας
Νέστος Χρυσούπολης-Αλεξανδρούπολη FC
Ρεπό: Βύρων Καβάλας
15η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα
Καμπανιακός-Θερμαϊκός Θέρμης
Άρης Αβάτου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας-Πανθρακικός
Δόξα Δράμας-Πανδραμαϊκός
Αλεξανδρούπολη FC-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Βύρων Καβάλας-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

Ακολουθήστε μας στο facebook