Α1 ΕΠΣΜ Αποτελέσματα και βαθμολογία

Α1 ΕΠΣΜ Αποτελέσματα και βαθμολογία 2019-2020


1, ΑΕ Ευόσμου 20
2.Εθνικός Σοχού 18
3. Ποσειδώνας Καλαμαριάς 15
4. Ομόνοια Σίνδου 15
5. Ηρακλής Αμπελοκήπων 15
6. ΠΑΟ Κουφαλίων 15
7.ΠΑΟΝΕ 14
8.Καμπανιακός 14
9.Ολυμπιακός Κυμίνων 14
10. Ιάσων Αυγής 11
11. ΠΑΟ Ξυλούπολης 11
12.Παύλος Μελάς 9
13. ΑΟ Καρδίας 8
14.Φοίνικας Πολίχνης 8
15.Αναγέννηση Χαλκηδόνας 7
16. Ιωνικός 5
17. ΑΠΕ Λαγκαδά 0

1η αγωνιστική

Ιάσων Αυγής – Καμπανιακός: -2-0
Φοίνικας Πολίχνης – Ομόνοια Σίνδου:  -1-1
 Ολυμπιακός Κυμίνων – Παύλος Μελάς:  – 1-0
ΑΕ Ευόσμου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  –  0-1
Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  –  1-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού:  – 3-0
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΟ Καρδίας:  –  1-0
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΠΕ Λαγκαδά:  –  6-2

2η αγωνιστική

Καμπανιακός – Φοίνικας Πολίχνης:  -4-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ολυμπιακός Κυμίνων:  –  0-1
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων:  –  2-1
ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΕ Ευόσμου:  – 1-1
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ιωνικός:  – 3-0
Παύλος Μελάς – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  -2-3
Εθνικός Σοχού – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 0-1
ΑΟ Καρδίας – ΑΠΕ Λαγκαδά:  -4-1

3η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων – Καμπανιακός:  – 1-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: 0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ομόνοια Σίνδου:0-2
ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός:  1-0
Ιάσων Αυγής – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  1-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: 5-0
ΠΑΟΝ Επιβατών – Παύλος Μελάς: 0-0
ΑΟ Καρδίας – Εθνικός Σοχού: 0-3

4η αγωνιστική

Καμπανιακός – ΑΠΕ Λαγκαδά: 5-1
Ιωνικός – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 0-4
Ομόνοια Σίνδου – Εθνικός Σοχού:  -0-1
Ιάσων Αυγής – ΑΕ Ευόσμου 1-1
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Φοίνικας Πολίχνης1-4
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  –  0-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 1-1
Παύλος Μελάς – ΑΟ Καρδίας 3-1

5η αγωνιστική

Εθνικός Σοχού – Καμπανιακός:  – 1-0
ΑΕ Ευόσμου – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 1-0
Ομόνοια Σίνδου – Παύλος Μελάς:  – 0-0
Φοίνικας Πολίχνης – Ιάσων Αυγής:  – 1-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιωνικός:  –  1-1
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  -0-1 
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  -1-2
ΑΟ Καρδίας – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  -2-3

6η αγωνιστική

Καμπανιακός – Παύλος Μελάς: 0-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ηρακλής Αμπελοκήπων: 0-2
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ομόνοια Σίνδου: 0-0
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Ευόσμου: 0-3
Ιάσων Αυγής – ΠΑΟ Κουφαλίων: 0-1
Ιωνικός – ΠΑΟΝ Επιβατών: 2-1
ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΠΕ Λαγκαδά: 3-0 
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας: 2-1

7η αγωνιστική

Καμπανιακός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: 2-0
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ολυμπιακός Κυμίνων: 3–2
Ομόνοια Σίνδου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: 2-0
 ΑΕ Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων: 2-1
ΠΑΟ Κουφαλίων – Φοίνικας Πολίχνης:  3-2
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ιάσων Αυγής: 1-4
ΑΟ Καρδίας – Ιωνικός: 3-0
Εθνικός Σοχού – ΠΑΟ Ξυλούπολης: 3-0    

8η αγωνιστική

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Καμπανιακός: 0-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟ Καρδίας: 1-1
Ιωνικός – Ομόνοια Σίνδου: 0-1
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Ευόσμου :2-3
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟΝ Επιβατών: 2-3
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΠΕ Λαγκαδά:  5-1
Ιάσων Αυγής – Εθνικός Σοχού:  – 0-1
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Παύλος Μελάς:  2-0 

9η αγωνιστική σε εξέλιξη

Καμπανιακός – Ιωνικός:2-0
Ομόνοια Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων:  1-2
ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟΝ Επιβατών:  3-0
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων:  0-4
ΑΟ Καρδίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: 0-0
Εθνικός Σοχού – Φοίνικας Πολίχνης:  2-1
Παύλος Μελάς – Ιάσων Αυγής:  1-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  -0-0

10η αγωνιστική

Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός:  – 
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σίνδου:  – 
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Ευόσμου:  –
 ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΟ Καρδίας:  – 
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Σοχού:  – 
Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς:  – 
Ιάσων Αυγής – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  – 
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 

11η αγωνιστική

Καμπανιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  – 
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 
ΑΕ Ευόσμου – ΑΟ Καρδίας:  – 
Εθνικός Σοχού – ΑΠΕ Λαγκαδά:  – 
Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Φοίνικας Πολίχνης:  – 
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ιάσων Αυγής:  – 
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ιωνικός:  – 

12η αγωνιστική

ΠΑΟΝ Επιβατών – Καμπανιακός:  – 
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 
ΑΟ Καρδίας – Ομόνοια Σίνδου:  – 
Εθνικός Σοχού – ΑΕ Ευόσμου:  – 
ΑΠΕ Λαγκαδά – Παύλος Μελάς:  – 
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  – 
Φοίνικας Πολίχνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 
Ιωνικός – Ιάσων Αυγής:  – 

13η αγωνιστική

Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας:  – 
Ιάσων Αυγής – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 
ΑΕ Ευόσμου – Ομόνοια Σίνδου:  – 
Παύλος Μελάς – Εθνικός Σοχού:  – 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΠΕ Λαγκαδά:  – 
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  – 
Ιωνικός – Φοίνικας Πολίχνης:  – 

14η αγωνιστική

Ομόνοια Σίνδου – Καμπανιακός:  – 
Ολυμπιακός Κυμίνων – Φοίνικας Πολίχνης:  – 
Παύλος Μελάς – ΑΕ Ευόσμου:  – 
Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  – 
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός:  –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιάσων Αυγής:  – 

15η αγωνιστική

ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός:  – 
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Παύλος Μελάς:  – 
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Εθνικός Σοχού:  –
ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΟ Καρδίας:  –
Ιωνικός – ΑΠΕ Λαγκαδά:  – 
Ιάσων Αυγής – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 
Φοίνικας Πολίχνης – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  –   

16η αγωνιστική

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Ευόσμου:  – 
Παύλος Μελάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 
Εθνικός Σοχού – Ιωνικός:  – 
ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής:  – 
ΠΑΟΝ Επιβατών – Φοίνικας Πολίχνης:  –
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 

17η αγωνιστική

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Καμπανιακός:  – 
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εθνικός Σοχού:  –
Ιάσων Αυγής – Ομόνοια Σίνδου:  – 
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  – 
Ιωνικός – Παύλος Μελάς:  – 
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας:  – 
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά:  – 
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 

18η αγωνιστική 1η δευτέρου γύρου

Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής:  – 
Παύλος Μελάς – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 
Ομόνοια Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης:  –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Ευόσμου:  – 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός:  – 
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  –
ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟΝ Επιβατών:  –   

19η αγωνιστική

Φοίνικας Πολίχνης – Καμπανιακός:  – 
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  – 
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ομόνοια Σίνδου:  – 
ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 
Ιωνικός – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς:  – 
ΠΑΟΝ Επιβατών – Εθνικός Σοχού:  – 
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΟ Καρδίας:  – 

20η αγωνιστική

Καμπανιακός – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 

Ομόνοια Σίνδου – ΑΠΕ Λαγκαδά:  – 

Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου:  – 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ιάσων Αυγής:  – 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  – 

Παύλος Μελάς – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 

Εθνικός Σοχού – ΑΟ Καρδίας:  – 

21η αγωνιστική

ΑΠΕ Λαγκαδά – Καμπανιακός:  – 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός:  – 

Εθνικός Σοχού – Ομόνοια Σίνδου:  – 

ΑΕ Ευόσμου – Ιάσων Αυγής:  – 

Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  – 

ΑΟ Καρδίας – Παύλος Μελάς:  – 

22η αγωνιστική

Καμπανιακός – Εθνικός Σοχού:  – 

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Ευόσμου:  – 

Παύλος Μελάς – Ομόνοια Σίνδου:  – 

Ιάσων Αυγής – Φοίνικας Πολίχνης:  – 

Ιωνικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  – 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΟ Καρδίας:  – 

23η αγωνιστική

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 

Ομόνοια Σίνδου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  – 

ΑΕ Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης:  – 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιάσων Αυγής:  – 

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ιωνικός:  – 

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 

ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 

Παύλος Μελάς – Καμπανιακός:  – 

24η αγωνιστική

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Καμπανιακός:  – 

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ομόνοια Σίνδου:  – 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου:  – 

Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 

Ιάσων Αυγής – ΑΠΕ Λαγκαδά:  – 

Ιωνικός – ΑΟ Καρδίας:  – 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Εθνικός Σοχού:  – 

25η αγωνιστική

Καμπανιακός – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 

ΑΟ Καρδίας – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 

Ομόνοια Σίνδου – Ιωνικός:  – 

ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  – 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Φοίνικας Πολίχνης:  – 

Εθνικός Σοχού – Ιάσων Αυγής:  – 

Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 

26η αγωνιστική

Ιωνικός – Καμπανιακός:  – 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου:  – 

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΕ Ευόσμου:  – 

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΠΕ Λαγκαδά:  – 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΟ Καρδίας:  – 

Φοίνικας Πολίχνης – Εθνικός Σοχού:  – 

Ιάσων Αυγής – Παύλος Μελάς:  – 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  – 

27η αγωνιστική

Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 

Ομόνοια Σίνδου – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  – 

ΑΕ Ευόσμου – ΑΠΕ Λαγκαδά:  – 

ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 

Εθνικός Σοχού – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 

Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης:  – 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιάσων Αυγής:  – 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 

28η αγωνιστική

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός:  – 

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ομόνοια Σίνδου:  – 

ΑΟ Καρδίας – ΑΕ Ευόσμου:  – 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Εθνικός Σοχού:  – 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Παύλος Μελάς:  – 

Φοίνικας Πολίχνης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  – 

Ιάσων Αυγής – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 

Ιωνικός – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 

29η αγωνιστική

Καμπανιακός – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 

Ομόνοια Σίνδου – ΑΟ Καρδίας:  – 

ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού:  – 

Παύλος Μελάς – ΑΠΕ Λαγκαδά:  – 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Φοίνικας Πολίχνης:  – 

Ιάσων Αυγής – Ιωνικός:  – 

30η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός:  – 
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιάσων Αυγής:  – 
Ομόνοια Σίνδου – ΑΕ Ευόσμου:  – 
Εθνικός Σοχού – Παύλος Μελάς:  – 
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  –
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 
Φοίνικας Πολίχνης – Ιωνικός:  –   

31η αγωνιστική

Καμπανιακός – Ομόνοια Σίνδου:  – 
Φοίνικας Πολίχνης – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 
ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς:  – 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Εθνικός Σοχού:  – 
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΠΕ Λαγκαδά:  – 
ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 
Ιωνικός – ΠΑΟ Κουφαλίων:  – 
Ιάσων Αυγής – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  – 

32η αγωνιστική

Καμπανιακός – ΑΕ Ευόσμου:  – 
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 
Παύλος Μελάς – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  – 
Εθνικός Σοχού – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 
ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ιωνικός:  – 
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ιάσων Αυγής:  – 
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Φοίνικας Πολίχνης:  – 

33η αγωνιστική

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΠΕ Λαγκαδά:  – 
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ομόνοια Σίνδου:  – 
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας:  –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Παύλος Μελάς:  –
 Ιωνικός – Εθνικός Σοχού:  – 
Ιάσων Αυγής – ΑΟ Καρδίας:  –
 Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟΝ Επιβατών:  – 
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  – 

34η αγωνιστική

Καμπανιακός – ΠΑΟ Ξυλούπολης:  – 
Ομόνοια Σίνδου – Ιάσων Αυγής:  – 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  – 
Παύλος Μελάς – Ιωνικός:  – 
Εθνικός Σοχού – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – 
ΑΟ Καρδίας – Φοίνικας Πολίχνης:  – 
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ηρακλής Αμπελοκήπων:  – 
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ Κουφαλίων:  –

Δείτε αναλυτικά ρεπορτάζ εδώ

Δείτε φωτογραφικό υλικό στην σελίδα μας στο facebook

Οι φίλοι του KampaniaNews σχολιάζουν