Α1 ΕΠΣΜ Αποτελέσματα και βαθμολογία

Α1 ΕΠΣΜ Αποτελέσματα και βαθμολογία 2021-2022

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου – Καμπανιακός: –2-4
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: –2-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Ξυλούπολης: –
Ιωνικός – Θύελλα Περιστερώνα: –
2η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Πενταλόφου: –
Καμπανιακός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός: –
Θύελλα Περιστερώνα – ΠΑΟ Ξυλούπολης: –
3η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –
Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου: –
Θύελλα Περιστερώνα – Καμπανιακός: –
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: –
4η αγωνιστική
Ιωνικός – Δόξα Πενταλόφου: –
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Θύελλα Περιστερώνα: –
ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Ξυλούπολης: –
Καμπανιακός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: –
5η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου – Θύελλα Περιστερώνα: –
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ιωνικός: –
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –
Καμπανιακός – ΑΕ Ευόσμου: –
6η αγωνιστική
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Πενταλόφου: –
Θύελλα Περιστερώνα – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: –
Ιωνικός – Καμπανιακός: –
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ευόσμου: –
7η αγωνιστική
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Πενταλόφου: –
Καμπανιακός – ΠΑΟ Ξυλούπολης: –
ΑΕ Ευόσμου – Θύελλα Περιστερώνα: –
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιωνικός: –

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αετός Βασιλικών – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Φοίνικας Πολίχνης – Μαραθώνας: –0-2
Αναγέννηση Επανομής – Παύλος Μελάς: –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας: –1-0
2η αγωνιστική
Φοίνικας Πολίχνης – Αετός Βασιλικών: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Αναγέννηση Επανομής: –
Μαραθώνας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
ΑΟ Καρδίας – Παύλος Μελάς: –
3η αγωνιστική
Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Επανομής: –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Φοίνικας Πολίχνης: –
ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Παύλος Μελάς – Μαραθώνας: –
4η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αετός Βασιλικών: –
Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Καρδίας: –
Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Μαραθώνας: –
5η αγωνιστική
Αετός Βασιλικών – ΑΟ Καρδίας: –
Παύλος Μελάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –
Μαραθώνας – Αναγέννηση Επανομής: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Φοίνικας Πολίχνης: –
6η αγωνιστική
Παύλος Μελάς – Αετός Βασιλικών: –
ΑΟ Καρδίας – Μαραθώνας: –
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας: –
Αναγέννηση Επανομής – Φοίνικας Πολίχνης: –
7η αγωνιστική
Μαραθώνας – Αετός Βασιλικών: –
Αχιλλέας Τριανδρίας – Παύλος Μελάς: –
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας: –
Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Δείτε αναλυτικά ρεπορτάζ εδώ

Δείτε φωτογραφικό υλικό στην σελίδα μας στο facebook