Ολυμπιακός Κυμ-ΑΕ Ευόσμου 0-1(φώτο)

Κύμινα-ΑΕ Ευόσμου 0-1

Ολυμπιακός Κυμ-ΑΕ Ευόσμου 0-1 για την 22η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣΜ σ ένα μετριότατο παιχνίδι

με λίγες καλές στιγμές μπροστά στις δυο εστίες.

Στην πρώτη επίσκεψη στα καρέ των γηπεδούχων οι φιλοξενούμενοι ευτύχισαν να πετύχουν το μοναδικό γκολ της συνάντησης
με τον Μπουλαλά στο 9λεπτό.

Στο αμέσως επόμενο λεπτό κλασσική ευκαιρία για τους γηπεδούχους με τον Μπάλιο να πλασάρει άουτ από καλή θέση.

Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου πάλι με τον Μπάλιο από θέση τετ α τετ σουτάρει άουτ.

Ευκαιρία στο πρώτο λεπτό της επανάληψης για την ΑΕ Ευόσμου σε σουτ του Μπουλαλά άουτ.

Άναρχο παιχνίδι με πολλά λάθη στην συνέχεια και μέχρι το τέλος του αγώνα με τους φιλοξενούμενους να πανηγυρίζουν ένα τεράστιο διπλό μέσα στα Κύμινα.

Αν ξεχωρίσουμε τον Αυγέρο και τον Δήμου οι υπόλοιποι παίκτες των Κυμίνων σε κακή μέρα,έκαναν ίσως το χειρότερό τους παιχνίδι.